روغن موتور, روغن موتور دیزل

1.روغن موتور دیزلی چیست ؟

1.روغن موتور دیزلی چیست ؟

عرضه روغن موتور دیزلی با نرخ مصوب

1.روغن موتور دیزلی چیست ؟روغن موتوردیزل

شاید خیلی از شما این را نمی دانید، اما روغن موتور دیزلی منشاء جالبی دارد. قبل از دستیابی به موفقیت در موتور دیزل و مدت زیادی قبل از آن که به عنوان (سوخت دیزل) معرفی شود، روغن سنگین به (تقطیر) گفته می شد. این محصول، محصول جانبی فرآورده های نفتی است که به طور معمول در طی فرآیند تشکیل می شود. بخشی از تعمیر و نگهداری منظم موتور دیزل شامل تغییر روغن روان کننده برای نگه داشتن یکنواخت موتور در هنگام عملکرد در حداکثر اوج وسیله است. بهترین روغن موتور که برای آن همسان است، همان بخش نفتی است که زمانی نادیده گرفته می شد و زباله محسوب می شد، و آن روغن موتور دیزلی است.

مردم در بخش های صنعتی و خودروسازی برای حفظ موتور دیزل خود به این محصول اعتماد می کنند. اگر شما هم جزو آن دسته از مردم هستید، که به موتور وسیله ی خود اهمیت می دهد، با خرید این محصول بهترین انتخاب را داشته اید.

روغن موتور دیزلی

روغن موتور دیزلی

بهترین روغن موتور دیزلی برتر سال 2020

روغن دیزلی های مختلف دارای درجه ویسکوزیته و فرمول افزودنی مختلفی هستند که باعث می شود آنها از یکدیگر متمایز کند. علاوه بر این، شرکت های بزرگ نفتی در صورت عدم تولید فرمول جدید روغن موتور در خط خود، اصلاحات را در این زمینه ادامه می دهند و به تولید محصولات مختلف روغن موتور در بازار کمک می کنند. با در نظر گرفتن همه این موارد، انتخاب بهترین روغن ایده آل می تواند تا حدودی چالش برانگیز باشد. روغن موتور دیزلی نامی مترادف با کیفیت و کارایی بالا است.
اگر به دنبال آخرین محافظت در برابر سایش موتورهای مدرن خود هستید، بیشتر از Diesel Oil 5W-30 به دنبال آن نباشید، که از مجموعه فرمول روغن پیشرفته روغن است که برای حفظ عملکرد با فشار گرمای شدید طراحی شده است. از قدرت مایع تیتانیوم پشتیبانی می کند، فناوری پیشرفته در مقابل ساییدگی و آسیب های جدی به موتور در این روغن دیزلی وجود دارد که می تواند وسیله ی شما را کاملا ایمن سازد.
این مایع محافظت از موتور را تضمین می کند که از ریزش روغن در بین ویسکوزیته پایین تر جلوگیری کرده و اصطکاک را 15 درصد کاهش می دهد و با توجه به هرگونه سرعت رانندگی 45 درصد از تماس با فلز را کمتر میکند. علاوه بر این، در پی آزمایش های گسترده ایی ثابت شده است که علاوه بر این، تیتانیوم قادر به حفظ مقاومت برای بیش از 140 ساعت بیشتر از روغن های کاسترول بدون تیتانیوم است. یکی دیگر از ویژگی های قابل توجه روغن دیزلی، توانایی آن در کاهش رسوباتی است که به سوخت بهینه موتور کمک می کند.
روی موتورهای فوق شارژ یا پر کار و دیزلهای آسپیره شده و سبک فوق العاده کار می کند. روغن دیزلی آزمایش شده و اثبات شده که مقاومت فوق العاده ای دارد و از کیفیت کاملی در برابر قطعات در هنگام سایش محافظت می کند.ما برای سوختی بهینه و عملکردی سریع استفاده از روغن دیزلی را به شما پیشنهاد می دهیم، به این معنی که این روغن دیزلی کاملاً مناسب برای کامیون وانت سنگین و سایر کامیون های کلاس 8 و همچنین موتورهای مدرن و با استفاده از پردازش آلایندگی می تواند باشد.همچنین شرایط مورد نیاز سیستم های گردش گاز اگزوز (EGR) و سیستم های فیلتر ذرات دیزل (DPF) را هنگامی که تحت خدمات استاندارد و گسترده ای قرار گرفته اند، برآورده کرده است.وقتی می خواهید فرمولاسیون روغن های دیزلی را در نظر بگیرید، ترکیبی از مواد افزودنی اختصاصی است که عملکرد آن در محافظت از اجزای موتور در برابر سایش، رسوب پیستون، سایش حلقه، وصل کردن فیلتر است.
و چه شما در محیط های با آب و هوایی گرم زندگی می کنید، پاسخی سریعتری از موتور وسیله ی خود خواهید گرفت. بیشترین خصوصیات این روغن موتورهای دیزلی تعداد پایه بالایی (TBN) است که باعث خنثی کردن مواد اسیدی، احتراق جانبی محصولات و سایر آلاینده ها می شود و در عوض باعث افزایش راندمان و عملکرد روغن می شود. شاید، بهترین نقطه فروش این روغن موتور تطبیق پذیری آن باشد، این روغن هم در موتورهای دیزلی و هم بنزینی کار می کند به علاوه با روغن های موتور مصنوعی و معمولی از جمله سوختی که اتانول دارد سازگار است.
یکی دیگر از مزایای آن استحکام بالای آن است که 2 تا 3 برابر از سایر روغن مصنوعی کامل موجود در بازار قوی تر است، ادعایی که توسط چندین آزمایش مستقل مورد ترکیبات آن  قرار گرفته است.این روغن دیزلی، با توجه به فناوری افزودنی اختصاصی، از تماس با فلز به فلز جلوگیری می کند، یکی از این موارد شامل ZDDP است که علاوه بر طولانی شدن عمر سیستم کاتالیزور انتشار، به عنوان یک ضد سایش عمل می کند. در واقع، این عملکرد روانکاری مهم هر دو استاندارد dexos1 و ILSAC GF-5 را برآورده می کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید